Ślub

Reportaż ślubny, czyli historia wyjątkowego dnia.

            Fotografia ślubna jest opowieścią spisaną wspólnie przez fotografa i Młodą Parę. Klatka po klatce, jak strona po stronie, tworzona jest jej treść. Waszym zadaniem jest cieszyć się każdą chwilą i przeżyć swój wyjątkowy dzień jak najpiękniej, moim – uwiecznić to na pamiątkowych zdjęciach.

spacer po kościele plenner młoda para

Detale

                 Wszyscy chcemy, aby ten dzień był perfekcyjny. Dbam o to, by zarejestrować każdy detal, dlatego nasze spotkanie często rozpoczynamy już na etapie domowych przygotowań.

Domowe przygotowania weselne pan młody Świadek

Świadkowa zakłada naszyjnik pannie młodej

Świadek pomaga przy ubieraniu pana mlodego

świadkowa ubiera panną mlodą

mloda para na wersalsce dzien ślubu

Ślubne „TAK”

                W kościele czy w USC najważniejszy moment to wymiana obrączek i przysięga wzajemnej miłości. Ponieważ fotograf nie siedzi w jednym miejscu tak jak reszta zaproszonych świadków ceremonii, może zrobić zdjęcia z wielu perspektyw i uchwycić momenty, które drugi raz już się nie powtórzą.

młodą parę przed ołtarzem

wymiana perścieni

pan młody pierścionek w kościele

zdjęcia ślubne w kościele

Technologia

        Profesjonalny sprzęt daje niesamowite możliwości.  Używany przeze mnie obiektyw umożliwia rejestrację obrazu szerszego niż zasięg ludzkiego wzroku.
Dzięki temu otrzymujemy fantastyczne ujęcia wnętrz kościoła i sali weselnej oraz zyskujemy możliwość zebrania na jednej fotografii wszystkich gości. 

fotograf zdjecie sprzęt fish eye przy ołtarzu

Wesele czyli zabawa, która wciąż wydaje się za krótka.

   Po części oficjalnej przychodzi czas na dzielenie się radością z zaproszonymi gośćmi. Dla wielu z Was ważne jest uchwycenie na zdjęciu każdego z nich. Tu zaczyna się moja podróż po parkiecie i sali weselnej. Każdy gość staje się bohaterem jakiegoś ujęcia. Lubię zdjęcia naturalne, spontaniczne. Staram się więc robić zdjęcia z daleka pozostając niezauważalnym, będąc jednocześnie zawsze „pod ręką”.

panna młoda z gośćmi na parkiecie

weselni goście na parkiecie

ujęcia z zaprosznymi gośćmi

ujecia smieszne zdjecie parkiecie

ujecia smieszne zdjecie

Pokaż to, czego bez Ciebie może nikt by nie zobaczył.

   Panna młoda w oczach najmłodszych gości…  Czemu nie! Fotografia jest odzwierciedleniem wyobraźni fotografa. Jeśli masz odpowiednio dobrą technikę, potrafisz stworzyć obraz, który powstał pierwotnie w Twojej głowie. Fotografia to zabawa, dzięki której mogą powstać niezapomniane kadry.

marzenie dziewczyńki pierwszy taniec

   Wyjątkowe zdjęcia powstają często „w tle” ważnego wydarzenia. Praca fotografa jest wspaniała, ponieważ polega na obserwowaniu ludzi, ich zachowania i emocji, i utrwaleniu – często niepowtarzalnych scen – na zawsze 🙂

emocje przed tortem

ujecia weselne zdjecie parkiecie

Goście pocałunek w ręke

chwila emocji wesele Para Młoda

    Jeśli chcesz bym i Tobie towarzyszył w dniu ślubu zapraszam do zapoznania się z ofertą i do kontaktu. Do zobaczenia 🙂

06/03/2018